Kobra HP Metals 400ml

Kobra HP Metals 400ml
Kobra Metals s veľmi vysokou krycou schopnosťou a neobyčajným kovovým efektom. Mimoriadna výdatnosť a žiarlivosť je zaručená.

Kobra HP Metals  400ml – High Pressure je 400ml sprej s ultrakrycími vlastnosťami určený predovštkým do ulice, na panel ale svojým našlapaným ventilom nezaostáva ani na legálkach. Roky vývoja kompletne vyvinuli sprej, s ktorým môžte tvoriť kvalitne pieces, throw-upy, taggy prípadne ak ste viacej kľudnejší, tak plátna či muraly. Krytie je zabezpečené vďaka vysokej pigmentácii farby, ktorú môžte aplikovať aj na stenu bez podkladu.
Kobra HP 400ml odporúčame s kombináciou Astro Fat, Black Fatcap prípadne iný Ultra Fat Cap, tak si vychutnáte skvelú stopu, ktorá je pre Kobru špecifická. Všetky odtiene sú v prevedení matnom a farba je na akrylovej báze. Táto talianska značka absolutne nezaostáva za ostatnými EU značkami, je vyrobená v malej firme, ktorá si z roka na rok získava esšte väčšiu priazeň medzi graffiti umelcami.
Nejedná sa o žiadnu firmu, ktorá si dáva svoje produkty vyrábať inej firme, tak ako väčšina nemeckých brandov. Všetko o tejto skvelej značke si viete pozrieť na oficiálnej stránke Kobra Paint Italia.  Odporúčame skúsiť šesťstovky, ktoré sú za super cenu na tomto linku.

Všetky produkty od značky Kobra nájdete tu.

 

 

Katalógové číslo: - Kategórie:

3.95 

Cena za kus

SKU Kobra HP color PriceQuantity
116. Gold 045 #C48600 3.95 
spinner
117.Copper 046 #C45400 3.95 
spinner
118. Silver 047 #B6BDB8 3.95 
spinner