Nápis bez pozadia

Jednoduchý Nápis bez pozadia - vypracovanie cenovej ponuky na základe m2, typu povrchu: 28€ / m2

Jednoduchý nápis bez pozadia je určený pre klientov, ktorí hľadajú ekonomické riešenie. Graffiti je postavené na jedinečnosti fontu písma. Po konzultácii Vám navrhneme vhodný štýl písma pre vaše podnikanie. Graffiti zaujme bežného okoloidúceho viac ako tuctový baner z reklamky, preto by ste mali zvážiť potenciál a silu Graffiti Umenia. Naši umelci majú profesionálny prístup dlhoročné skúsenosti v umeleckej branži, taktiež v stavebnej a konštrukčnej oblasti. Pokiaľ ste zástancom umenia a maľba má pre Vás väčšiu hodnotu ako vytlačený tuctový baner, ste tu správne. Cena je generovaná orientačne, dá sa upraviť. Prosím napíšte nám všetky doplňujúce informácie, ktoré Vás napadnú, Vašu predstavu, čas začatia spolupráce. Na graffiti reklamu bude po dohode zaslaný návrh zmluvy o dielo, v ktorom sa definujú všetky podmienky spolupráce. Ťešime sa na spoluprácu s Vami. Váš FLOW CONTROL Team!

-Základný náter vyberte pokiaľ sa jedná o zvislú stavebnú konštrukciu bez povrchového náteru, bez impregnácie, bez nivelačného náteru.

-Lak je doplňujúca služba, ktorá predlžuje životnosť graffiti diela.

-Typ povrchu definuje obtiažnosť maľovania. Rovnomerne hladký povrch je ideálny. Čim viacej je povrch nerovnomerný (napr. tzv. Brizolitové omietky), tým ťažsie sa na stenu maľuje.

_ODOSLANÍM PARAMETROV, ZÍSKATE ORIENTAČNÚ CENOVÚ PONUKU_

    0

    Cena