GRAFCOM Jam Vol.3 CZ-SK-AT Connection Jam

05.30.2019 Flow Control Blog →

V spojení s O.Z. Letters Vám prinášame v poradí tretí, GRAFCOM (GRAFFITI COMMUNITY) JAM, ktorý sa uskutočnil tentokrát v Bratislave.

GOOGLE: https://goo.gl/maps/qEqn3U5EcgP4nRrW8

Dovolili sme si pozvať legendy pražského graffiti undergroundu. Tento rok to bude vážne delo, svojou účasťou nás poctia velikáni pražskej scény zo začiatku 90. rokov minulého sotoročia. Rozmanitosť crews Vás určite zaujme. Ak si ešte pamätáte TERRORIST GRAFFITI MAGAZINE, tak by ste nemali na tejto akcii chýbať. Štýly, ktoré sa k nám dostali, ovplyvnili nejedného writera zo slovenskej scény. Sme vďační za túto účasť. Toto priateľské stretnutie prinesie produkciu cca. 40 writerov. Cieľom je upevniť vzťahy medzi komunitami zo Slovenska, Česka a Rakúska. Akciu podporí aj Flow Control Shop.

Třetí ročník věnovaný mezinárodní spolupráci, tentokrát Česko – Slovenské – Rakouské (Bratislava – Praha – Viedeň). Z Prahy, jako hlavního města českého graffiti byli letos pozváni zástupci takzvané zlaté éry graffiti. Writeři, kteří se nesmazatelně zapsali do historie pražského writingu, tu historii přímo sami vytvářeli. Pozvání přijali zástupci legendárních crew jako TCP, ABX, NNK, DSK nebo WHS a TOP a určitě je fajn zmínit, že všichni jsou dodnes stále aktivní writeři! Potvrzením toho, věříme bude jejich bratislavská produkce, kde očekáváme vybroušené styly a né jen piecy ze skanzenu za zásluhy.

Pozvání přijali:

Pois0811 ABX-NUT-TOP (CZ),
Bior DSK (CZ),
Romeo DSK-DBR (CZ),
Tron834 DSK (CZ),
Phoe WHS-TFK (CZ),
Zebone TOP (CZ),
Junek TERAZOS-HSP-SC-TS (AT),
Cane TERAZOS-HSP-SC-IFOS (AT),

 

Zdieľaj tento článok: