MTN Water Based Marker Pack 3mm 3 Basic

MTN Water Based Marker Pack 3mm 3 Basic – set troch markerov MTN Water Based Marker 3mm – zlatá, čierna a strieborná.

MTN Water Based Marker 3mm – popisovač/marker na vodnej báze s hrotom hrúbky 3 mm, tzv. “Fine”. K dispozícii v 20 farbách. Doplňovacie telo s vymeniteľným hrotom. Sú vhodné pre prakticky všetky typy povrchov a neobmedzené spôsoby ich použitia závisia výlučne od vašej fantázie. K dispozícii v rôznych farbách s nasledujúcimi charakteristikami: dokonalé pokrytie, rýchle schnutie a úplná priľnavosť do 24 hodín (v závislosti od povrchu). MTN WB Fine Marker s 3 mm hrotom je popisivač s okrúhlym hrotom, ktorý je okrem iného vhodný na kreslenie a maľovanie na drevo, papier, kartón, sklo, kovy a odevy a je tiež kompatibilný s kartónovými modelmi vlakov MTN Systems.

Jeho ventilový systém umožňuje vynikajúcu reguláciu prietoku farby, zabraňuje preťaženiu a rozliatiu a jeho jednoduchá montáž umožňuje zabezpečuje jednoduchú výmenu hrotu, ak je to potrebné. Hroty od iných výrobcov, vysychajú už po 2 týždňoch neaktivity, zatiaľ čo naše hroty vydržia mesiace bez vysychania. Všetky odtiene majú „donuty – veká“, ktoré identifikujú farbu markeru a priehľadné telo, ktoré vám umožňuje vidieť množstvo dostupnej farby.

Inštrukcie k používaniu:
MTN Water Based Marker Pack 3mm 3 Basic dôkladne pretrepte (so zavretým vrchnákom) tak aby miešacie guličky miešali farbu!!. Chyťte marker za telo a priložte špičku hrotu jemne o vodorovnú plochu, niekoľkokrát potlačte telo markeru tak aby sa hrot oprel o vodorovnú plochu a zasunul sa do fixy a začal cez ventil prepúšťať farbu, ktorú začne hrot nasávať. Po chvíli, keď je hrot nasatý farbou, môžte začať marker používať. Po použití ho nezabudnite zatvoriť s uzáverom.

  • Vodná báza
  • Plnitelné telo
  • Akrylová Permanentná farba
  • Vymeniteľný hrot

Top fixa pre fine-art na plátno, obrazy, porcelán, drevo, kov a hlavne bodypainting. Výborná kvalita za primeranú cenu.

Všetky produkty od Montanacolors nájdete na tomto linku.

Kategórie: ,

10.50 

Cena za kus

Počet