Kobra HP Varnish 400ml

Kobra HP Varnish 400ml –  je 400ml sprej s ultrakrycími vlastnosťami určený predovštkým na lakovanie, jedná sa o lak v spreji. Prevedenie bud matné alebo lesklé.

Roky vývoja kompletne vyvinuli sprej, s ktorým môžte tvoriť kvalitne pieces, throw-upy, taggy prípadne ak ste viacej kľudnejší, tak plátna či muraly. Krytie je zabezpečené vďaka vysokej pigmentácii farby, ktorú môžte aplikovať aj na stenu bez podkladu.
Kobra HP 400ml odporúčame s kombináciou Astro Fat, Black Fatcap prípadne iný Ultra Fat Cap, tak si vychutnáte skvelú stopu, ktorá je pre Kobru špecifická. Farba je na akrylovej báze. Táto talianska značka absolutne nezaostáva za ostatnými EU značkami, je vyrobená v malej firme, ktorá si z roka na rok získava esšte väčšiu priazeň medzi graffiti umelcami.

Nejedná sa o žiadnu firmu, ktorá si dáva svoje produkty vyrábať inej firme, tak ako väčšina nemeckých brandov. Všetko o tejto skvelej značke si viete pozrieť na oficiálnej stránke Kobra Paint Italia.  Odporúčame skúsiť šesťstovky, ktoré sú za super cenu na tomto linku.

 

Všetky produkty od značky Kobra nájdete tu.

 

Katalógové číslo: - Kategórie:

3.95 

Cena za kus

SKU Color PriceQuantity
Varnish Acrylic Gloss #FFFFFF 3.95 
spinner
Varnish Acrylic Matt #FFFFFF 3.95 
spinner