Voucher 25 EUR

Voucher 25 EUR – slúži ako nákupný kupón z celého sortimentu produktov a služieb, ktoré FLOW CONTROL ponúka. Výborný a ideálny darček pri príležitosti narodenín, osláv či sviatkov Vašich blízkych. Nelámte si hlavu, čo kúpiť svojmu blízkemu.

1. Voucher uhradíte bezhotovostným bankovým prevodom na č.ú. SK75 0900 0000 0006 3484 8812 a ako variabilný symbol použijete číslo objednávky so sumou 25EUR.
2. Následne blízkemu prepošlete objednávku s jedinečným čislom objednávky. Pokial si prajete, Voucher Vám vieme zaslať emailom.
3. Zvolíte si, či chcete nakupovať online alebo priamo v predajni.
4. Po využití nákupného kupónu, obdržíte potvrdzovací email s rozpisom položiek, ktoré ste si zvolili.

Podmienky použitia:

-Poukaz nie je možné vymeniť za peniaze. Poukaz nie je možné rozmeniť. Hodnotu poukazu je možné vyčerpať iba jednorazovým nákupom.

-Pri tovare, na ktorého nákup bol uplatnený darčekový poukaz, Vám môže byť (v prípade odstúpenia od kúpnej zmluvy alebo v prípade oprávnenej reklamácie) vrátená čiastka prostredníctvom náhradného darčekového poukazu alebo vytvorením adekvátneho kreditu na nákup iného tovaru.

-Poukaz je platný 1 rok od nákupu, po uplynutí tohto času sa poukaz stáva neplatným.

-Objednaním poukazu  súhlasíte s podmenkami na používanie poukazu.

-Po použití kódu na úhradu nákupu na www.flow-control.sk alebo skalnej predajni na Ružinovskej 44 sa poukaz stáva neplatným.

-Nákup tovaru sa riadi platnými Obchodnými podmienkami a Reklamačným poriadkom.

Kategória:

25.00 

Cena za kus

Počet