Kobra Low 400ml Transparent

Kobra Low 400ml Transparent

Transparenty slúžia na jemné tieňovanie farebných gradientov. Sú extra doplnkom pre náročnejších umelcov. Jemné tiene, jemný lesky dosiahnete len vďaka transparentným odtieňom. Transparentný, ináč povedané priehľadný, alebo jemný odtieň farby. Ľudovo povedané, v spreji s transpsrentom nájdete farbu s malým obsahom pigmentu, k dosiahnutiu jemných tónovacích efektov – proces jemného tieňovania.

Kobra Low 400ml – dóza Kobra Low obsahuje hustú akrylovú rýchloschnúcu farbu so saténovým finišom,  zabezpečuje skvelé krytie na každom povrchu. Je ideálny pre maľovanie na plátno, drevo, kov, sklo, papier, plast, betón, tehla a imné povrchy. Kobra Low je “všestranná” univerzálna farba v spreji a špeciálna receptúra zabezpečuje top krytie aj pri vysokej vlhkosťi, či nízkej teplote. Farba chytá na všetky povrchy s minimálnym rizikom stekania (extra hustý pigment) aj v extrémnych poveternostných podmienkach.

Kobra je tiež kompatibilná s väčšinou ostatných farieb na trhu vďaka svojej 100% akrylovej báze. Farba má saténový finiš, rýchlo schne a vďaka špeciálnemu ventilu, má užívateľ úplnú kontrolu počas striekania, zabezpečuje maximálnu presnosť.

Všetky produkty od značky Kobra nájdete tu.

Katalógové číslo: - Kategórie:

3.65 

Cena za kus

SKU Kobra Low PriceQuantity
080 Black Tarok (Transparent) TR02 #050404 3.65 
spinner
079 Dribble White (Transparent) TR01 #FFFFFF 3.65 
spinner